Udział i sukcesy uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych

 

II semestr 2013/2014

 

Zawody sportowe:

 

W dniu 03.06.2014r. odbyły się III Zawody Pływackie Szkół Podstawowych z okazji Dnia Dziecka.

 

W punktacji drużynowej nasza szkoła zajęła II miejsce;

 

Sztafeta w składzie: Mateusz Warcaba, Julita Waszkiewicz, Oliwia Nojman, Wiktor Pusz, Julia Łukaszewicz, Kamil Radzki, Agata Wronka, Bartosz Warcaba, Patrycja Paczkowska, , Michał Pusz, Dominik Lisowski, i Dariusz Ciszewski zdobyła I miejsce;

 

Klasyfikacja indywidualna:

 

Kategoria - klasy I - dziewczęta

 

 I miejsce- Julita Waszkiewicz

 II miejsce- Oliwia Nojman

 

Kategoria - klasy I - chłopcy

 

 III miejsce- Jakub Sienkiewicz

 IV miejsce- Jakub Boryczka

 

Kategoria - klasy II - dziewczęta

 

 III miejsce- Aurelia Kudzin

 V miejsce- Aleksandra Grabarczyk

 

Kategoria - klasy II - chłopcy

 

 I miejsce- Wiktor Pusz

 II miejsce- Kacper Sienkiewicz

 

Kategoria - klasy III - dziewczęta

 

 II miejsce-Agata Wronka

 III miejsce- Patrycja Paczkowska

 

Kategoria - klasy III - chłopcy

 

 I miejsce- Kamil Radzki

 

Kategoria - klasy IV - dziewczęta

 

 I miejsce- Julia Łukaszewicz

 VI miejsce- Zuzanna Nojman

 

Kategoria - klasy IV - chłopcy

 

 II miejsce-Bartosz Warcaba

 IV miejsce- Maciej Kielka

 

Kategoria - klasy V - dziewczęta

 

 IV miejsce- Sandra Turek

 V miejsce- Angelika Staszkiewicz

 

Kategoria - klasy V - chlopcy

 

 II miejsce-Michał Pusz

 IV miejsce- Konrad Popławski

 

Kategoria - klasy VI - dziewczęta

 

 I miejsce- Dominika Lisowska

 

Kategoria - klasy V - dziewczęta

 

 V miejsce- Dariusz Olszewski

 V I miejsce- Jakub Błażewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I semestr 2013/2014

 

 

 

Zawody sportowe:

 

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mini Piłki Siatkowej „3” dziewcząt.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mini Piłki Siatkowej „3” chłopców.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mini Piłki Siatkowej „4” dziewcząt.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mini Piłki Siatkowej „4” chłopców.

II miejsce w Mistrzostwach I Rejonu w Mini Siatkówce „3” chłopców.

III miejsce w Mistrzostwach I Rejonu w Mini Siatkówce „3” dziewcząt.

 

Konkursy:

  Gminny Konkurs  " Śmieci mniej, wszystkim lżej"  - w kategorii klas I-III

        I miejsce -Agata Wiśniewska z kl. II

        III miejsce -Wiktoria Żwirko z kl. III

Konrad Popławski kl. VI

        I miejsce  XVIII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Wojskowej

        I miejsce na Konkursie Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej (wraz z zespołem Świąteczna Kapela)

 

 


 

 

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE I semestr 2012/2013

 

L.p

Rodzaj zawodów/ miejsce

Szkolne

Gminne

Powiatowe

Rejonowe

Wojewódzkie

Ogólnopolskie

1.

mini piłka siatkowa „4” dziewcząt

 

 

 

II

 

 

2.

mini piłka siatkowa „4” dziewcząt

 

 

I

 

 

 

3.

mini piłka siatkowa „3” dziewcząt

 

I

III

 

 

 

4.

mini piłka siatkowa „4” chłopców

 

 

I

 

 

 

5.

mini piłka siatkowa „3” chłopców

 

I

IV

 

 

 

6.

zawody pływackie „Warmia i mazury pływają”

 

 

 

 

II, III, VI, VII

 

 

 

Konkursy  2012/2013

 

 

 

Lp.

 

 

nazwa konkursu

 

 

ilość uczniów/ klasa

 

 

wyróżnienia

osiągnięcia

Szkolne

Gminne

Powiatowe

Rejonowe

Wojewódzkie

Ogólnopolskie

1.

Jan Paweł II- Papież Wolności- konkurs plastyczno- literacki

1/I

1/”0”

10/II

1

 

 

+

+

+

 

 

 

 

 

2.

Konkurs ozdób świątecznych

16/I

20/II

17/”0”

17/III

1

2

2

 

+

+

+

+

 

 

 

 

3.

Konkurs na przebranie Hallowen’owe

14/

”0”-VI

1

+

 

 

 

 

 

4.

Konkurs literacki- modlitwa w intencji rodziny

12/III

3

+